CTP Cluj-Napoca va suplimenta cursele liniei 37 cu ocazia festivalului JAZZ IN THE PARK

Cu ocazia evenimentului JAZZ IN THE PARK, care va avea loc in Parcul Etnografic Romulus Vuia intre 30 august 01 septembrie, vor fi suplimentate cursele liniei 37 dupa cum urmeaza:

Vineri plecari suplimentare:

  • Piata Mihai Viteazul: 23:00, 23:30 si 00:00
  • Tetarom: 23:15, 23:45 si 00:30

Sambata si duminica plecari :

  • Piata Mihai Viteazul: 15:00, 15:30, 16:00, 16:30, 17:00, 17:30, 18:00, 18:30, 19:00, 19:30, 20:00, 20:30, 21:00, 21:30, 22:00, 22:20, 23:00, 23:30, 00:00.
  • Tetarom: 15:20, 15:45, 16:20, 16:45, 17:20, 17:45, 18:20, 18:45, 19:20, 19:45, 20:20, 20:45, 21:20, 21:45, 22:15, 22:35, 23:15, 23:45, 00:30.

Programele de circulatie pot fi consultate pe site-ul companiei www.ctpcj.ro si in aplicatia gratuita de mobil TRANZY.